Ankara İngilizce Dil Kursları & Akademik İngilizce Kursu

Bireylerin uluslararası platformda kendini ifade edilmesi ve yabancı dil konusunda başarıya ulaşabilmesi için kurulmuş olan Ankara İngilizce dil kursları, teknolojik imkanlar donatılmıştır.

Kurumumuzun temel hedefi, Avrupa standartları kalitesinde eğitim verebilmek ve öğrencilerimizin gerek meslek hayatlarında, gerekse akademik kariyerlerinde başarılı olmasını sağlamaktır. Ülkemizde erilen dil eğitiminin yetersiz olması dolayı, günümüz bireyleri İngilizce konusunda kendini tam anlamı ile yetiştirememekte ve hedeflediği bilgi seviyesine ulaşamamaktadır.

Bu tanı ile eğitim sistemimizin kalitesini arttırmak ve oluşan olumsuz yargıları ortadan kaldırmak için, çeşitli projeler geliştirmekteyiz. Ankara İngilizce Kursları olarak, her öğrencinin seviyesine uygun bir şekilde, sistem çizelgesi hazırlamakta ve tüm kursiyerlerimizin toplu bir şekilde ilerlemesini sağlamaktadır.

Ayrıca derslerimize giren tüm hocalarımız, alanında uzman olmakla beraber, akademik kariyerlerini dil eğitimi üzerine tamamlamış kişilerdir.

Üniversite hayatını başarı ile tamamlamış öğrencilerin, bu başarısını yüksek lisans eğitimi ile taçlandırmaları adına tasarlamış olduğumuz YDS hazırlık kursumuz sayesinde, istenen hedeflerin ulaşılmasına yardım olmaktayız.

YDS kurslarımız da görev alan tüm hocalarımız, sınavda çıkabilecek soru tarzları üzerinde duran bir sistem ile eğitim vermekte ve yine sınavda çıkabilecek konuların analizlerini yapmaktadır.

Bu sayede, YDS’ e hazırlanan öğrencilerimizin, sınav adına hiçbir aksiliği kalmaması ve soru tarzları üzerinde profesyonelleşmesi sağlanmaktadır.

Ayrıca yüksek bir dil seviyesine sahip olan öğrencilerimiz için TOEFL kursları da vermekteyiz. Bu kurslar sayesinde, öğrencilerimizin yurt dışı eğitim hedeflerine ulaşmasına da destek sağlamaktayız.