MALATYA ARAÇ KİRALAMA HİZMETLERİ

Otomobil hayatımızın en temel ihtiyaçları arasındadır. Gerek kurumsal, gerekse de bireysel anlamda otomobil olmazsa olmaz bir niteliğe sahiptir. Biz de otomobil ihtiyaçlarınızı malatya oto kiralamahizmetleri ile karşılıyoruz. 18 yıllık deneyimimizle müşterilerimizin her türlü talebini karşılayabiliyoruz.

Firmamız Malatya merkezli hizmet veriyor olsa da, çevre bölgelere de hizmet verebilmektedir. 2000 yılında kurularak faaliyetlerine başlamış olan malatya araç kiralama firmamız güçlü sermaye yapısı sayesinde araç filosunu büyütmüştür. Filomuz her türlü talep ve ihtiyacı karşılayabilecek niteliktedir. Bireysel olarak araç ihtiyaçlarınızı karşılarken, firmalarınızın otomobil ihtiyaçlarını da filo kiralama ile karşılamaktadır. Filo kiralamalarda çok daha avantajlı kiralama fiyatları sizleri beklemektedir. Biresyel kiralamalarda da uygun fiyat garantisi firmamız tarafından sunulmaktadır. Araç satın almak için ciddi bir sermaye ayırmak zorundasınız. Ülkemizde uygulanan Ötv vergilerinden dolayı otomobil fiyatları çok yüksektir. Bunun yanında vergi, sigorta, bakım ve muayene gibi masraflar da eklendiğinde karşınıza çok ciddi bir yük çıkacaktır. Bu nedenle satın almak yerine kiralama seçeneğini tercih ederek çok daha karlı çıkabilirsiniz.

Ülkemizde hızla büyüyen rent a car sektöründe güvenilirlik çok önemlidir. Biz de https://www.beskonaklarrentacar.com/ firması olarak müşterilerimizin güvenini kazanmış durumdayız. Her türlü soru ve sorun için 7/24 kesintisiz hizmet verebiliyoruz. Firmamız, hizmetlerimiz, araç filomuz ve kiralama ücretleri hakkında bilgi almak için bizi hemen arayabilirsiniz.